Strategiczne partnerstwo TOP-GYM i Perfect Gym

Perfect Gym oraz TOP-GYM zawarły 8 lutego 2018 roku porozumienie na mocy którego będą oferować klientom usługi i rozwiązania oparte na systemie Perfect Gym, Life Fitness i innych produktach spółek działających w grupie TOP-GYM. 

Intencją obu firm jest dostarczenie nowej wartości rynkowej w postaci informacji o klientach klubów pozyskiwanych z urządzeń Life Fitness. Ponadto firmy podejmą wspólne działania marketingowe oraz handlowe, w tym współpracę przy najważniejszych wydarzeniach branżowych. Partnerzy planują rozwijać projekty mające na celu stworzenie nowych usług o innowacyjnym charakterze. Dzięki partnerstwom takim jak z Life Fitness, Perfect Gym dostarczy klubom i obiektom sportowym znaczącą przewagę konkurencyjną na rynku fitness, z kolei TOP-GYM powiększy swoje portfolio usług dodatkowych z korzyścią dla klientów.

 

TOP-GYM to dystrybutor wiodących światowych marek Life Fitness i Hammer Strength w Polsce, z kolei firma Perfect Gym oferuje systemy do zarządzania klubami z bogatą bazą raportów oraz interaktywną analizą danych.

Współpracują z nami