Peak Pilates – Harmonia w biznesie

Koncepcja Peak Pilates w Polsce to spójna oferta programów i produktów do Pilatesa oraz treningu funkcjonalnego, niwelujących dolegliwości bólowe i dysfunkcje związane z siedzącym trybem życia. Oferujemy trzy modele biznesowe, do których proponujemy szkolenia.

Peak Pilates concept in Poland powstał w ramach współpracy firmy TOP-GYM, dystrybutora  Peak Pilates w Polsce z dr Agnieszką Bajer-Ciszewską, właścicielką Ciszewska Pilates Studio we Wrocławiu i wieloletnim trenerem Pilates. Przez ponad 20 lat renomowana marka Peak Pilates mocno zakorzeniła się w profesjonalnej społeczności Pilates, jako zaufany lider i ekspert w dziedzinie maszyn do treningu Pilates.

Flagowe produkty Peak Pilates to linia urządzeń drewnianych, które są najczęściej wybieranym produktem przez doświadczonych trenerów Pilates, właścicieli studiów pilatesa, oraz klubów fitness i spa na świecie. W swojej ofercie Peak Pilates ma kilka linii produktów. Ambasadorem marki Peak Pilates w Polsce jest dr Agnieszka Bajer-Ciszewska, doświadczony szkoleniowiec i właścicielka studia Ciszewska Pilates Studio w Bielanach Wrocławskich.

Więcej informacji na www.peakpilates.pl

  Aby uzyskać dostęp do pełnego materiału należy się zalogować/zarejestrować.

Współpracują z nami