Peak Pilates – Harmonia w biznesie

Koncepcja Peak Pilates w Polsce to spójna oferta programów i produktów do Pilatesa oraz treningu funkcjonalnego, niwelujących dolegliwości bólowe i dysfunkcje związane z siedzącym trybem życia. Oferujemy trzy modele biznesowe, do których proponujemy szkolenia.

Peak Pilates concept in Poland powstał w ramach współpracy firmy TOP-GYM, dystrybutora  Peak Pilates w Polsce z dr Agnieszką Bajer-Ciszewską, właścicielką Ciszewska Pilates Studio we Wrocławiu i wieloletnim trenerem Pilates. Przez ponad 20 lat renomowana marka Peak Pilates mocno zakorzeniła się w profesjonalnej społeczności Pilates, jako zaufany lider i ekspert w dziedzinie maszyn do treningu Pilates.

Flagowe produkty Peak Pilates to linia urządzeń drewnianych, które są najczęściej wybieranym produktem przez doświadczonych trenerów Pilates, właścicieli studiów pilatesa, oraz klubów fitness i spa na świecie. W swojej ofercie Peak Pilates ma kilka linii produktów. Ambasadorem marki Peak Pilates w Polsce jest dr Agnieszka Bajer-Ciszewska, doświadczony szkoleniowiec i właścicielka studia Ciszewska Pilates Studio w Bielanach Wrocławskich.

Więcej informacji na www.peakpilates.pl

 

Koncepcja Peak Pilates w Polsce dla rozwoju Twojego biznesu


 • MAMY FILOZOFIĘ – wychodząc naprzeciw potrzebom dzisiejszego społeczeństwa, wracamy do podstaw

  ⇒ Korzyść dla Ciebie: dotarcie do nowych, wartościowych grup docelowych

 • TWORZYMY SPOŁECZNOŚĆ – zrzeszamy ludzi pasjonujących się Pilatesem, otwartych na nowe trendy, wysoką jakość usług, współpracę i wzajemne wsparcie

  ⇒ Korzyść dla Ciebie: zapoznanie z cennymi doświadczeniami, nowościami, pomysłami i rozwiązaniami

 • PROPONUJEMY SPRZĘT PEAK PILATES – polecamy maszyny tworzone w oparciu o  klasyczne założenia metody Pilates, jednocześnie wykorzystujące najnowocześniejszą technologię, materiały i design.

  ⇒ Korzyść dla Ciebie: oferowanie treningów o 200% skuteczniejszych od tych tradycyjnych

 • POKAZUJEMY SKUTECZNE MODELE BIZNESOWE DLA STUDIA PILATES ZGODNE Z NAJNOWSZYMI TRENDAMI NA ŚWIECIE - stosujemy efektywne Modelowanie Biznesowe

  ⇒ Korzyść dla Ciebie: dostosowanie biznesu do Twoich potrzeb, możliwości i oczekiwań

 • SZKOLIMY – profesjonalne przygotowanie trenerów to 80% sukcesu w biznesie typu Studio Pilates, dlatego proponujemy światowej klasy szkolenia dostosowane do modeli biznesowych.

  ⇒ Korzyść dla Ciebie: oferowanie cennych usług najwyższej jakości


 

 

Skontaktuj się z nami:
Agnieszka Bajer-Ciszewska
Director of Peak Pilates concept in Poland

Współpracują z nami