Hammer Strength HD Athletic Bridge - wielofunkcyjna strefa treningowa

Stwórz profesjonalną strefę treningową z marką Hammer Strength! Hammer Strength HD Athletic Bridge to modułowy system klatek Rack, wyznaczający wielofunkcyjną strefę treningową, której wielkość można dowolnie konfigurować a także zwiększać jej funkcjonalność zagospodarowując  strefy wewnątrz i na zewnątrz konstrukcji. 

Klatki mają różne rozmiary, ale ich największą zaletą jest brak słupów pośród całej konstrukcji. Wykorzystujemy zatem maksymalnie powierzchnię jaką posiadamy w klubie, nawet jeśli nie jest on zbyt duży. 

W obrębie klatki możemy ćwiczyć nawet „pod” urządzeniem, a jego konstrukcja w niczym nie przeszkadza. Hammer Strength Bridge możemy rozbudowywać o dodatkowe elementy wyposażenia m.in. uchwyty do dipów, do treningu w podwieszeniu, platformę, czy power pivot. 

 

Hammer Strength Bridge sprawdzi się w podnoszeniu ciężarów, treningu z ciężarem własnego ciała oraz całym wachlarzu dynamicznych zajęć grupowych dla trenujących na każdym poziomie zaawansowania. By w pełni wykorzystać potencjał klatki Hammer Strength Bridge najlepiej uzupełnić ją o akcesoria marki ZIVA do treningu funkcjonalnego oraz o wolne ciężary.

 

DOSTĘPNE WERSJE

 

Hammer Strength Bridge  dostępny jest  w wersji pojedynczej, podwójnej lub potrójnej.

W zależności od konfiguracji, uzyskamy następującą powierzchnię całej powierzchni:

od 520-764cm x 145cm x 296cm do 520-764cm x 754cm x 296cm.

 

 

 

 

 

 

 

KONTAKT

TOP-GYM, wyłączny dystrybutor marki Hammer Strength w Polsce zaprasza do współpracy. Dowiedz się więcej od naszego działu sprzedaży i zapytaj o najnowszy katalog Hammer Strength www.top-gym.pl 

Zajrzyj też koniecznie też na naszego Facebooka

Współpracują z nami