Bieżnie Life Fitness – numer jeden na świecie

Zapewnij Twoim klientom trening cardio na najwyższym poziomie, wyposażając swój klub w bieżnie marki Life Fitness.

Zadbasz zarówno o bezpieczeństwo i komfort ich treningu, a jednocześnie zwiększysz zaangażowanie i motywację dzięki unikalnym opcjom rozrywki i monitorowania treningu. 

Światową renomę bieżnie Life Fitness zyskały m.in. dzięki najwyższej jakości wykonania, funkcjonalności, dużemu komfortowi treningu. Bieżnie Lfie Fitness posiadają także opatentowany przez producenta system amortyzacji Flex-Deck, który redukuje obciążenie stawów aż o 30% procent. TOP-GYM oferuje trzy linie bieżni marki Life Fitness, dopasowane do różnych profili biznesowych inwestycji.

 

Trzy linie bieżni Life Fitness

1. Bieżnie Integrity

Bieżnie Integrity to sprzęt o nowoczesnym designie, znane ze swojej bezkompromisowej wytrzymałości. Dostępne są w aktualnie dwóch wersjach: 

  • ze standardową konsolą (Integrity C) 

  • z konsolą z 7-calowym ekranem dotykowym LCD ( Integrity X), oraz bezprzewodowym dostępem do Internetu, co pozwala na aktualizację oprogramowania, wgrywanie nowych treningów monitorowanie eksploatacji urządzeń. 

 

bieznia life fitness integrity


2. Bieżnie Activate

Z kolei bieżnie z linii Activate o kompaktowej, eleganckiej konstrukcji są proste oraz intuicyjne w obsłudze. Często znajdują się na wyposażeniu siłowni hotelowych i kameralnych klubów fitness.

 

 

life fitness activate

 

3. Bieżnie Elevation Discover SE

Wreszcie, linia bieżni Life Fitness Elevation Discover SE o najbardziej zaawansowanej technologii, z konsolami o funkcjonalności tabletu i wyjątkowo rozbudowanymi opcjami rozrywki - to rozwiązanie dla obiektów premium. 

  • TV,
  • Internet,
  • gry i aplikacje,
  • dostęp do portali społecznościowych,
  • trasy wirtualne LifeScape, które umożliwiają trening w najpiękniejszych miejscach na świecie.

Poza tym, liczne funkcje monitorowania treningu - motywacja użytkownika zostaje utrzymana na wysokim poziomie.

Najwyższa linia bieżni to Discover SE3 HD – z najnowocześniejszymi obecnie dostępnymi na rynku konsolami o przekątnej ekranu 21 cali, o niezrównanej jakości obrazu. Twoi klubowicze z pewnością to docenią! 

bieznia life fitness

Kompatybilność z zegarkami Apple Watch

Od niedawna bieżnie Life Fitness są też kompatybilne z zegarkami Apple Watch (z linii: Elevation, Integrity oraz Discover SE3 HD).

Tymczasem rozwiązanie w chmurze, Halo Cloud pozwala menedżerom klubu fitness dokładnie monitorować pracę bieżni, jej eksploatację, zaplanować włączanie i wyłączanie maszyn, oraz komunikacji z klubowiczami poprzez edycję komunikatów wyświetlanych na konsoli.

Kontakt

Zapraszamy do współpracy - zapytaj nasz dział sprzedaży, w których lokalizacjach możesz przetestować bieżnie Life Fitness. TOP-GYM 100% zadowolonych klientów

Współpracują z nami