PARTNERZY

Les Mills – For Fitter Planet

Les Mills już ponad dwie dekady dostarcza rozwiązania w zakresie fitnessu grupowego klubom fitness i centrom rekreacyjnym. Sześć milionów ludzi na całym świecie każdego tygodnia bierze udział w organizowanych przez Les Mills zajęciach. Trening grupowy to pasja, specjalność, wiedza i doświadczenie oferowane przez Les Mills, bez znaczenia gdzie zlokalizowany jest zainteresowany klub. System Fitnessu Grupowego Les Mills jest oferowany przez cztery zintegrowane elementy składowe. 

Program ćwiczeń grupowych w układzie choreograficznym do muzyki, to zestandaryzowany program, który jest prowadzony przez instruktorów gwarantujących poprzez szkolenie, system licencji wraz z regularnym doskonaleniem. Program jest co trzy miesiące aktualizowany dzięki nowej oprawie muzycznej, w celu podtrzymania zainteresowania i chęci do zajęć zarówno ze strony uczestników, jak i instruktorów.

Następną składową jest rygorystyczny system treningu, rozwoju oraz międzynarodowego systemu certyfikowania instruktorów. Les Mills zapewnia pomoc w znalezieniu możliwie jak najlepszych kandydatów do prowadzenia programów. Les Mills przeprowadza kontrole poziomu jakościowego wszystkich szkoleń i monitoruje szkolenia przy pomocy materiałów wideo jak też na żywo. Co roku wystawiane jest ponad dwa tysiące ocen licencyjncych. 

Kolejnym, trzecim elementem jest system zarządzania fitnessem grupowym, który dostarcza narzędzi umożliwiających utworzenie programu fitness, który będzie odnosił sukcesy. System polega na oferowaniu przy pomocy coachingu bezpośredniego, seminariów, webinariów polepszenia aktualnych programów. 

Czwartym ważnym elementem są materiały marketingowe, które mają za zadanie pomóc w reklamowaniu klubu i zdobyciu członków, którzy będą mieli chęć uczesnictwa w programach. Les Milles oferuje dostęp online do mnóstwa materiałów marketingowych, wliczając w to kwartalne materiały premierowe, które są opracowane specjalnie pod programy.

PROGRAMY LES MILLS W POLSCE

jest intensywnym treningiem plyometrycznym, który uzyskuje bardzo szybkie efekty. Tego rodzaju trening jest więc doskonałym sposobem na rozwijanie szybkości, siły i zwinności. Ten 30 – minutowy trening grupowy z użyciem platformy – stepu  pozwoli Ci zbudować potężne, zwinne i atletyczne ciało.

Jest treningiem siłowym przy muzyce. Uczestnicy zajęć stają przed kolejnymi wyzwaniami, zwiększając jednocześnie siłę mięśni. W ciągu godzinnego treningu ze sztangą, pracujemy nad rozwijaniem wszystkich dużych partii mięśniowych. Sami dobieramy obciążenie sztangi, tak, aby odpowiednio stymulować ciało do osiągania coraz lepszych wyników.

to pełen energii i siły trening cardio. Ten  dynamiczny program jest zainspirowany sztukami walki i w szerokim zakresie czerpie inspiracje z dyscyplin takich jak: karate, boks, taekwando, tai chi oraz muay thai. Wspierany dynamiczną muzyką oraz energetycznym instruktarzem trenera – BODYCOMBAT® przeistoczy Twoje marzenia o sportach walki w pełną ekspresji, świetną zabawę.

jest harmonijnym połączeniem jogi, tai chi oraz pilatesu, który pozala Ci się rozluźnić. Pełne skupienie, odpowiednie oddychanie oraz seria skrupulatnie dobranych ruchów ciała ćwiczy Twoją siłę, balans oraz ruchliwość, a wszystko to w rytm łagodnej muzyki. Komibinacja techniki oraz ruchów daje Ci fizyczny trening, a zarazem odczuwasz wewnętrzny spokój i harmonię

jest 30-minutowym wysokiej intensywności treningiem interwałowym, typu HIIT, który poprawia układ krążenia, zwiększa zwinność oraz maksymalnie spala kalorie. Trening ten zawiera różnego rodzaju ćwiczenia często bez przyrządów ale za to z wykorzystaniem swojej masy ciała, zapewniając  wyzwanie jak i wysoką intensywność, której potrzebujesz, aby uzyskać szybkie rezultaty. Les Mills GRIT® Cardio tworzy kombinację treningu HIIT w połączeniu z energetyczną muzyką, inspirującymi trenerami, którzy razem z Tobą ciężko ćwiczą, motywując Cię, abyś dał z siebie wszystko.

jest stworzony, aby rozwijać siłę mięśni. W ciągu 30 minutowego treningu korzystasz ze sztangi, obciążników oraz stepu, aby zwiększyć jego efektywność oraz intensywność. Muzyka oraz odpowiednio dobrane ćwiczenia pozwolą Ci na poprawę wytrzymałości i siły. GRIT®Strength jest skierowany dla osób zaawansowanych.

to znakomity sposób na poprawę sylwetki  oraz wyzwolenie Twojej wewnętrznej przebojowości – doskonały dla początkujących, jak i zaawansowanych choreograficznie fanów tańca. Tańcz do ostatnich hitów z list przebojów, muzyki granej w klubach na całym świecie, znanych Ci remiksów oraz nowoczesnych latynoskich bitów. SH’BAM® jest znakomitym treningiem, a zarazem niesamowitą zabawą.

Szukasz szybkiego i gwałtownego treningu, który pobudzi Cię, abyś osiągnął kolejny poziom fitness, a zarazem wzmocnił i wyrzeźbił Twoje ciało? W taki razie CXWORX® jest dla Ciebie. To zestaw ćwiczeń zarówno dla górnej, jak i dolnej części ciała z wyszczególnieniem  mięśni brzucha i pośladków, który poprawia wytrzymałość i zapobiega kontuzjom.

Aktualności o Les Mills w Polsce: Opens external link in new windowkliknij tutaj 

Serdecznie zapraszamy!

Kontakt:

Współpracują z nami