Les Mills – For Fitter Planet

Każdego tygodnia Les Mills inspiruje ludzi z całego świata do regularnych ćwiczeń.  Oferta Les Mills łączy wspaniałą muzykę i najnowocześniejszą naukę, aby pomóc ludziom pokochać sprawność fizyczną.

    

 

Treningi Les Mills są licencjonowane przez 17 500 partnerów w 100 krajach na całym świecie. Firma wspiera swoich partnerów  badaniami, pakietami marketingowymi i nowymi choreografiami co trzy miesiące, a 130 000 certyfikowanych instruktorów Les Mills dostarcza treningi codziennie w klubach fitness. 

Les Mills nie tylko jest liderem, który przewiduje przyszłość fitnessu łącząc ze sobą sferę fizyczną i cyfrową, ale również jako lider dzieli się wiedzą branżową i edukuje swoich partnerów w drodze do sukcesu. 

Les Mills uczy konkretnych technik zarządzania grafikiem zajęć grupowych, które pomagają utrzymać wysoką frekwencję. Ponadto firma współpracuje z menadżerami i właścicielami klubów fitness edukując ich m.in. jak motywować instruktorów, aby poprawiać ich efektywność, jak sprzedawać efekt grupy, a także wspiera ich przy planowaniu i organizacji eventów. 

 

     

 

Czy jesteś gotowy dołączyć?

Jeśli chcesz budować silny biznes oparty o sprawdzone światowe standardy skontaktuj się z przedstawicielkami LesMills w Polsce:

 

Paulina Antas

paulina.antas @ lesmills . com

+48 667 616 166 

www.lesmills.com  

 

Magdalena Konstańczak

magda.konstanczak @ lesmills . com

+48 691 103 131 

www.lesmills.com    

Współpracują z nami