Les Mills

Les Mills już ponad dwie dekady dostarcza rozwiązania w zakresie fitnessu grupowego klubom fitness i centrom rekreacyjnym. Sześć milionów ludzi na całym świecie każdego tygodnia bierze udział w organizowanych przez Les Mills zajęciach.

Opens external link in new windowCzytaj więcej...

PANATTA

Firma jest wyłącznym dystrybutorem na Polskę, Czechy oraz Słowację urządzeń i wyposażenia marki Panatta Sport. Zajmuje się dostarczaniem kompleksowych rozwiązań fitness od samego pomysłu, przez projekt, instalację aż po profesjonalny serwis.

Opens external link in new windowCzytaj więcej...

Dr. Wolff

Firma Dr.Wolff® – Sport i Prewencja jest przodującym producentem urządzeń do Medical Fitness w Europie. Systemy diagnostyczne Dr.Wolffa® (Back-check®,Leg-check®) znajdują wyjątkowo dużą akceptację i zastosowanie zarówno w Ośrodkach Rehabilitacyjnych jak również Klubach Fitness.

Opens external link in new windowCzytaj więcej... 

TOP-GYM

Firma TOP-GYM to lider kompleksowych rozwiązań do fitness na Polskim rynku. Począwszy od doradztwa inwestycyjnego poprzez wyposażenie w maszyny Cardio, siłowe oraz akcesoria najlepszych Światowych producentów a skończywszy na wsparciu marketingowym i szkoleniach kadr trenerskich i managerskich.

Współpracują z nami