.Jak to działa..? To dziecinnie proste!

Jak to działa? Dostęp do szkoleń mają nasi zarejestrowani Użytkownicy.

 

Krok 1: Jeśli nie posiadasz konta Zarejestruj się lub jeśli jesteś naszym Użytkownikiem Zaloguj się do swojego konta. 

Krok 2: Pod każdym szkoleniem znajdziesz przycisk umożliwiający rezerwację miejsca na wybrane webinarium (patrz: instrukcja).

Krok 3: Pół godziny przed każdym szkoleniem znajdziesz przycisk, który przeniesie Cię do pokoju szkoleniowego (patrz: instrukcja).

 

Wstęp wolny! 

15 listopada: Jak skutecznie pozyskać oraz utrzymać klientów z pokolenia millenialsów i postmillenialsów w klubie fitness?

- Wykładowca: Kamila Nowowiejska 

- Godzina: 12.00

- Opis: Końcówka roku to doskonały moment na zweryfikowanie działań marketingowych oraz sprzedażowych i wprowadzenie zmian, które mogłaby przyciągnąć do klubu nową grupę klientów. Podczas webinaru otrzymacie sporą ilość praktycznych wskazówek dot. pozyskania klientów z pokolenia Y i Z. Przyjrzymy się tym pokoleniom z bliska, zwrócimy uwagę na newralgiczne aspekty współpracy oraz sposób komunikowania się z nimi, tak aby nie zrazić ich do naszego klubu fitness czy też studia treningowego.

Kamila Nowowiejska - instruktorka, trenerka, twórczyni marki Better Body Studio oraz aplikacji treningowej Fitnoteq, autorka m.in. artykułu „Pokolenie C/Generacja Z – jak ich przywiązać i zachęcić do regularnego treningu w klubie fitness”.

 

Pół godziny przed szkoleniem w tym miejscu pojawi się przycisk, który przeniesie Cię do pokoju szkoleniowego.

12 grudnia | Techniki modyfikacji behawioralnej kluczem do długoterminowych relacji z klientami

 

Wykładowca:  Krystian Kempa

- Godzina: 12.00

- Opis: Techniki modyfikacji behawioralnej to wciąż obcy temat na rodzimym rynku fitness. Tymczasem są one potężnym narzędziem służącym do wydłużenia relacji na linii trener lub klub fitness z klientami. Istnieje ponad 380 badań, praktyczne eksperymenty i przykłady trenerów/klubów, którzy stosują je, osiągając dużo lepsze efekty niż podczas pracy tradycyjnymi metodami. Zapraszam na webinar, który przybliży Ci zasady tej metody.

Krystian Kempa – mieszanka teorii chłoniętej od specjalistów branży fitness z praktyką pracownika obsługi technicznej w obiektach sportowych, instruktora fitness, trenera personalnego, kierownika health clubu, menedżera klubu, doradcy w obiektach świadczących usługi fitness. Przez ostatnie 11 lat szlifujący swój warsztat poza granicami Polski, od niedawna stojący okrakiem nad Europą, łącząc obowiązki menedżera klubu w Irlandii z pracą doradczą w ojczyźnie. 

 

Pół godziny przed szkoleniem w tym miejscu pojawi się przycisk, który przeniesie Cię do pokoju szkoleniowego.

Opens internal link in current windowKliknij i obejrzyj nagrania z minionych szkoleń online! (Opcja dostępna tylko dla zarejestrowanych Użytkowników)

Współpracują z nami