kongres bodylife 2018

Kongres body LIFE

Kongres body LIFE 2018  | 24-25 listopada 2018, Sound Garden Hotel

Zapraszamy menedżerów, inwestorów, właścicieli klubów oraz specjalistów z branży.

Oferujemy nową, unikalną formułę dwudniowego wydarzenia, wychodząc naprzeciw potrzebom i zmianom w branży. Każdy dzień Kongresu będzie inny, każdy wyjątkowy, a elementem wspólnym będzie wiedza ekspertów oraz troska o rozwój i przyszłość klubów fitness.  

Unikalna wiedza dla profesjonalistów fitness 

Wszystkich, którzy wezmą udział w pierwszym dniu Kongresu (24 listopada) zapraszamy na wyjątkowe wystąpienia niezależnych wykładowców, specjalistów w dziedzinach niezbędnych w prowadzeniu firmy w obecnych realiach rynkowych. Oferujemy unikalną, profesjonalną wiedzę , która pomoże wynieść zarządzanie klubem na najwyższy poziom. Uczestnicy będą mieli do wyboru dwa równoległe bloki tematyczne w dwóch salach wykładowych. 

Branża fitness okiem ekspertów 

25 listopada będzie wyjątkowym dniem skierowanym do menedżerów, inwestorów, właścicieli klubów fitness  - osób podejmujących kluczowe decyzje w swoich firmach. Tego dnia zapraszamy na debaty branżowe po wiedzę ekspercką, która pozwoli przeanalizować i przedyskutować najbardziej palące problemy nurtujące nasza branżę. Formuła tego dnia będzie otwarta, co oznacza,  ze po zarejestrowaniu, będzie można  wziąć udział w tym dniu bezpłatnie. Liczba miejsc ograniczona. 

Formuła obydwu Kongresu dni to unikalna platforma networkingu biznesowego dla profesjonalistów z branży fitness.    

Rejestracja i przedsprzedaż biletów ruszy 20 sierpnia! 

 

Więcej informacji już niebawem!

Szukaj na:

 

Relacja z Kongresu body LIFE 2017 

Dziękujemy za uczestnictwo w siódmej edycji Kongresu body LIFE, który odbył się w dniach 18–19 listopada 2017 r. w Sound Garden Hotel w Warszawie.

Kolejny raz naszymi gośćmi byli właściciele i menedżerowie klubów i sieci fitness oraz trenerzy personalni. Formuła wydarzenia jak co roku zawierała wiele nowości, obok wykładów i round tables pojawiły się warsztaty dla zaawansowanych, panele dyskusyjne oraz nowa forma networkingu – burze mózgów. Każdy dzień składał się wystąpień, odbywających się w 4–5 salach równocześnie. Zarówno w sobotę, jak w niedzielę uczestnicy mieli możliwość wzięcia udziału w pięciu wykładach, trzech warsztatach, dwóch panelach dyskusyjnych oraz kliku sesjach networkingowych. Kongres przyciągnął w tym roku prawie 300 osób. 

 

Wystąpienia wykładowców były podzielone na bloki tematyczne, tak żeby uczestnicy mieli możliwość swobodnego wyboru. Oferowane w tym roku tematy to: sprzedaż, zarządzanie, marketing i nowe technologie w fitnessie oraz zawód menedżer, czyli warsztaty umiejętności miękkich dla kadry zarządzającej. Dodatkowo, uczestnicy mogli wziąć udział w case studies opartych na realnych sytuacjach z życia klubów fitness bądź wybrać salę, w której odbywały się wykłady poświęcone treningowi personalnemu. 

W sobotę, 18 listopada, w pierwszym dniu Kongresu odbyło się wręczenie nagród dla zwycięskich klubów w Konkursie dla Klubów Fitness. Zwycięzcami w poszczególnych kategoriach zostali:

Inwestycja Roku powyżej 1000 mkw.: Fitness Platinium, Kraków, Bratysławska 4 

Inwestycja Roku do 1000 mkw.: Vitality Boutique , Kraków 

Profesjonalny Klub Fitness do 1000 mkw.: Joy Fitness, Mielec 

Profesjonalny Klub Fitness pow. 1000 mkw.: Aktywna Fabryka, Słupsk 

Studio treningu personalnego: Fizjosportmed, Wrocław 

Tak było

Zapraszamy do obejrzenia relacji filmowej z Kongresu body LIFE 2017

Współpracują z nami