kongres bodylife

Kongres body LIFE

 

Już znamy datę Kongresu body LIFE 2018!

Zapraszamy w dniach 24-25 listopada 2018 do Sound Garden Hotel

Gwarantujemy:

  • wiedzę najwyższej jakości
  • dostęp do danych i narzędzi niezbędnych w pracy każdego klubu
  • dyskusje branżowe
  • networking branżowy
  • możliwość dyskusji z ekspertami  

Więcej informacji już niebawem

Szukaj na:

 

Relacja z Kongresu body LIFE 2017 | Warszawa 18-19 listopada 

Dziękujemy za uczestnictwo w siódmej edycji Kongresu body LIFE, który odbył się w dniach 18–19 listopada 2017 r. w Sound Garden Hotel w Warszawie.

Kolejny raz naszymi gośćmi byli właściciele i menedżerowie klubów i sieci fitness oraz trenerzy personalni. Formuła wydarzenia jak co roku zawierała wiele nowości, obok wykładów i round tables pojawiły się warsztaty dla zaawansowanych, panele dyskusyjne oraz nowa forma networkingu – burze mózgów. Każdy dzień składał się wystąpień, odbywających się w 4–5 salach równocześnie. Zarówno w sobotę, jak w niedzielę uczestnicy mieli możliwość wzięcia udziału w pięciu wykładach, trzech warsztatach, dwóch panelach dyskusyjnych oraz kliku sesjach networkingowych. Kongres przyciągnął w tym roku prawie 300 osób. 

 

Wystąpienia wykładowców były podzielone na bloki tematyczne, tak żeby uczestnicy mieli możliwość swobodnego wyboru. Oferowane w tym roku tematy to: sprzedaż, zarządzanie, marketing i nowe technologie w fitnessie oraz zawód menedżer, czyli warsztaty umiejętności miękkich dla kadry zarządzającej. Dodatkowo, uczestnicy mogli wziąć udział w case studies opartych na realnych sytuacjach z życia klubów fitness bądź wybrać salę, w której odbywały się wykłady poświęcone treningowi personalnemu. 

W sobotę, 18 listopada, w pierwszym dniu Kongresu odbyło się wręczenie nagród dla zwycięskich klubów w Konkursie dla Klubów Fitness. Zwycięzcami w poszczególnych kategoriach zostali:

Inwestycja Roku powyżej 1000 mkw.: Fitness Platinium, Kraków, Bratysławska 4 

Inwestycja Roku do 1000 mkw.: Vitality Boutique , Kraków 

Profesjonalny Klub Fitness do 1000 mkw.: Joy Fitness, Mielec 

Profesjonalny Klub Fitness pow. 1000 mkw.: Aktywna Fabryka, Słupsk 

Studio treningu personalnego: Fizjosportmed, Wrocław 

Tak było

Zapraszamy do obejrzenia relacji filmowej z Kongresu body LIFE 2017

Współpracują z nami