Wydarzenia

Kongres body LIFE 2018 | 24-25 listopada 2018, Sound Garden Hotel

Zapraszamy menedżerów, inwestorów, właścicieli klubów oraz specjalistów z branży. Oferujemy nową, unikalną formułę dwudniowego wydarzenia, wychodząc naprzeciw potrzebom i zmianom w branży. Każdy dzień Kongresu będzie inny, każdy wyjątkowy, a elementem wspólnym będzie wiedza ekspertów oraz troska o rozwój i przyszłość klubów fitness.  

Unikalna wiedza dla profesjonalistów fitness 

Wszystkich, którzy wezmą udział w pierwszym dniu Kongresu (24 listopada) zapraszamy na wyjątkowe wystąpienia niezależnych wykładowców, specjalistów w dziedzinach niezbędnych w prowadzeniu firmy w obecnych realiach rynkowych. Oferujemy unikalną, profesjonalną wiedzę , która pomoże wynieść zarządzanie klubem na najwyższy poziom. Uczestnicy będą mieli do wyboru dwa równoległe bloki tematyczne w dwóch salach wykładowych. 

Branża fitness okiem ekspertów 

25 listopada będzie wyjątkowym dniem skierowanym do menedżerów, inwestorów, właścicieli klubów fitness  - osób podejmujących kluczowe decyzje w swoich firmach. Tego dnia zapraszamy na debaty branżowe po wiedzę ekspercką, która pozwoli przeanalizować i przedyskutować najbardziej palące problemy nurtujące nasza branżę. Formuła tego dnia będzie otwarta, co oznacza,  ze po zarejestrowaniu, będzie można  wziąć udział w tym dniu bezpłatnie. Liczba miejsc ograniczona. 

Formuła obydwu dni Kongresu to unikalna platforma networkingu biznesowego dla profesjonalistów z branży fitness.    

Rejestracja i przedsprzedaż biletów ruszy 20 sierpnia! 

Sprawdź szczegóły na stronie Kongresu body LIFE.

 

Więcej informacji już niebawem! 

Szukaj na:

Współpracują z nami