Wydarzenia

Konferencja FIWE EXPERTS 2018

Targi FIWE Fitness Trade Show  , czyli  największe targi fitness w Europie Centralno – Wschodniej odbędą się już w dniach 21-23 września w Expo XXI w Warszawie.

Jak co roku wydarzeniem towarzyszącym targom jest konferencja FIWE Experts - przeznaczona dla wszystkich, którzy planują otwarcie działalności lub szukają sprawdzonych rozwiązań w już prowadzonym biznesie. Będzie to prawdziwe kompendium fachowej, sprawdzonej i unikatowej wiedzy od ekspertów osiągających prawdziwe, mierzalne rezultaty.

Udział w konferencji FIWE EXPERTS to najlepsza droga, żeby poszerzyć wiedzę i dać sobie narzędzia, które pozwalają na bezustanny rozwój przedsiębiorstwa.
Głównym programem konferencji będą sesje warsztatowe oraz wykłady podczas których będzie można nawiązać bardzo wartościowe relacje oraz dowiedzieć się wszystko w kwestiach związanych z zarządzaniem klubem fitness.

Wśród Prelegentów są m.in.:  Krzysztof Pakulec - Konsultant branży fitness, szkoleniowiec z zakresu zarządzania klubem fitness, sprzedaży, i obsługi klienta; Sebastian Goszcz – Szkoleniowiec, Wykładowca,  Doradza, prowadzi konsultacje biznesowe, programy naprawcze, programy poprawy efektywności biznesowej. Prowadzący szkolenia z zakresu zarządzania klubem fitness, marketingu, sprzedaży produktów i usług, standardów obsługi, budowania lojalności klienta, przywództwa; Krystian Kempa - unikalna mieszanka teorii chłoniętej od specjalistów branży fitness z praktyką pracownika obsługi technicznej w obiektach sportowych, instruktora fitness, trenera personalnego, kierownika health clubu, managera klubu, doradcy w obiektach świadczących usługi fitness. Swoją prelekcję potwierdziła również Małgorzata Gala - Ex. regionalny dyrektor sprzedaży w Pure Jatomi Fitness, obecnie VP of Sales w Perfect Gym, specjalizująca się w pozyskiwaniu nowych klientów na całym świecie, w szczególności globalnych sieci klubów fitness.

Poznajcie pełny program Konferencji FIWE EXPERTS:

Zdjęcie agendy

Wstęp na Konferencję jest możliwy wyłącznie z Biletem Biznes, Biznes VIP i Diamond VIP.

Bilety od 35 zł możecie kupić na www.fiwe.pl

Dress Code na konferencję to Business Casual.

Więcej informacji na temat pozostałych Wykładowców oraz poruszanych tematów znajdziecie  na www.fiwe.pl

W tym roku sektor biznesowy targów jubileuszowej 5. Edycji targów FIWE szczególnie uwydatni się na targach, za sprawą dodatkowego dnia biznesowego – piątku 21 września.

Dlaczego warto wziąć udział w targach?

  • Zobaczysz najnowsze usługi oraz produkty, które pozwolą znacząco wzmocnić Twój biznes
  • Poznasz wartościowych i inspirujących ludzi z branży
  • Dowiesz się o najnowszych rozwiązaniach, które pozwolą zrealizować postawione cele
  • Poczujesz siłę pozytywnej energii od ludzi posiadających pasję tworzenia
  • Będziesz częścią wielkiej społeczności fitness

Zapraszamy już we wrześniu do Warszawy!

Współpracują z nami