Wydarzenia

Fit-Expo 2019

Znamy termin kolejnej edycji targów FIT EXPO 2019. Ich 14. edycja odbędzie się tradycyjnie w ostatni weekend maja – w dniach 24-26 maja 2019 roku. Ponownie przyświecać jej będzie hasło przewodnie #możliwościNIEograniczenia. Organizatorzy obiecują jednak, że nadchodzą zmiany.

Nowa energia

„Będą to trzy dni naładowane pozytywną, sportową energią, w czasie których będziemy wspólnie z gośćmi targów odmieniać słowo FIT przez wszystkie możliwe przypadki” – mówi Agnieszka Glamowska, dyrektorka projektu.

Fitness i nie tylko

Jak zawsze, na FIT EXPO 2019 spodziewać się możemy atrakcji dla miłośników i profesjonalistów fitnessu. Tak jak w tym roku planowana jest organizacja wydarzeń sportowych związanych z crossfitem, boksem, bieganiem, jogą i wieloma innymi dyscyplinami. Dodatkowo, oferta targów zostanie rozszerzona o merytoryczne wydarzenia z zakresu fizjoterapii  i rehabilitacji, a także dietetyki.

fit expo 2019

 

 

 „Bycie FIT to, naszym zdaniem, więcej niż tylko sportowa aktywność. Bycie FIT oznacza również dbanie o swoją kondycję i myślenie o zdrowiu” - wyjaśnia Agnieszka Glamowska, dyrektorka projektu.   

 

 

 

Idzie nowe!

Co jeszcze szykują dla nas organizatorzy FIT EXPO 2019? „Trwają prace nad programem targów. Już teraz możemy jednak zapewnić: The new is coming!”

Więcej informacji: www.fitexpo.com.pl  

Współpracują z nami