.

Jak to działa..? To dziecinnie proste!

 

Dostęp do szkoleń mają nasi zarejestrowani Użytkownicy.

 

Krok 1: Jeśli nie posiadasz konta Zarejestruj się lub jeśli jesteś naszym Użytkownikiem Zaloguj się do swojego konta. 

Krok 2: Pod każdym szkoleniem znajdziesz przycisk umożliwiający rezerwację miejsca na wybrane webinarium (patrz: instrukcja).

Krok 3: Pół godziny przed każdym szkoleniem znajdziesz przycisk, który przeniesie Cię do pokoju szkoleniowego (patrz: instrukcja).

 

Wstęp wolny! 

 

 

31 października | Video marketing. Promowanie firmy za pomocą spotów filmowych na różnych platformach

- Wykładowca: Krzysztof Zach 

- Godzina: 12.00

- Opis: Promowanie firmy za pomocą spotów filmowych na różnych platformach: Youtube, twitter, snapchat, instagram. Case study promocji firmy Oknoplast na Youtube. Na szkoleniu dowiesz się jak skutecznie promować swoją firmę za pomocą wideo na różnych platformach. Pokażę Ci dostępne formaty reklam oraz jak je wykorzystać do osiągnięcia zakładanego celu. Micro-influencerzy - czy to rzeczywiście działa czy to tylko moda?

Krzysztof Zach - Programmatic Specialist & SEM Specialist, swoją przygodę z marketingiem zaczął w 2013r. Pracował  dla Google, gdzie był doradcą klientów na rynku niemieckim, później prowadził globalne kampanie wideo dla marek takich jak: Gucci, McDonalds, Mercedes-Benz czy Microsoft.  W swojej karierze przeprowadził tysiące kampanii wideo w serwisach YouTube, Facebook czy Twitter.  Dołączył do zespołu Semahead w maju tego roku, aby wspierać działania AdWords  dla polskich firm e-commerce oraz żeby zwiększać udział zakupu mediów w modelu programmatic na polskim rynku.

 

Pół godziny przed szkoleniem w tym miejscu pojawi się przycisk, który przeniesie Cię do pokoju szkoleniowego.

Opens internal link in current windowKliknij i obejrzyj nagrania z minionych szkoleń online! (Opcja dostępna tylko dla zarejestrowanych Użytkowników)

Współpracują z nami