PARTNERZY

Szkolenia online

Jak to działa..?
To dziecinnie proste!

Zarejestruj się! Otrzymasz od nas hasło dostępu oraz link, który w dniu seminarium, po wpisaniu hasła, przeniesie Cię do pokoju szkoleniowego, gdzie będzie na Ciebie czekać wykładowca oraz inni uczestnicy spotkania. Od tej chwili wystarczy tylko chłonąć wiedzę! Liczba uczestników ograniczona.

Wstęp wolny! 

26 lipca | Dlaczego zdrowe biodro jest tak ważne? Nowoczesny trening personalny, ćwiczenia stabilizujące i mobilizujące stawy biodrowe.

- Wykładowca: Szymon Moszny

- Godzina: 12.00

- Opis: Zdrowe biodro to temat niezwykle istotny dla każdego trenera personalnego. Zgodnie z zasadą sąsiadujących stawów, to właśnie od prawidłowo funkcjonujących bioder będzie zależeć w dużej mierze, czy siły przenoszone przez nie na kręgosłup będą transmitowane odpowiednio. Każde odstępstwo od normy skutkować będzie zwiększonymi napięciami przenoszonymi w górę ciała, a co za tym idzie, bólem. 

W czasie webinarium poruszone zostaną metody diagnozy biodra, a także różne ćwiczenia wzmacniające i mobilizujące biodro, które na stałe powinny znaleźć się w asortymencie dobrego trenera personalnego.  

>>> Wypełnij formularz rejestracyjny!

Opens internal link in current windowKliknij i obejrzyj nagrania z minionych szkoleń online! (Opcja dostępna tylko dla zarejestrowanych Użytkowników)

9 sierpnia | Ekonomia treningowa

- Wykładowca: Maciej Bielski   

- Godzina: 12.00

- Opis: Webinar będzie o podejściu treningowym i najczęściej wykonywanych błędach - czyli osoby, które są w grupie rekreacyjnej chcą trenować jak zawodowcy i nie mają efektów. Webinar daje do myślenia, bo wskazuje, że nie zawsze więcej oznacza lepiej. 

Opens external link in new window>>> Wypełnij formularz rejestracyjny!

Opens internal link in current windowKliknij i obejrzyj nagrania z minionych szkoleń online! (Opcja dostępna tylko dla zarejestrowanych Użytkowników)

Współpracują z nami