Regeneracja maszyn TOP-GYM

TOP-GYM to sprawdzony i rzetelny dostawca maszyn regenerowanych, który oferuje 24-mce gwarancji oraz szybko reagujący serwis i stały dostęp do części zamiennych. Ogromny dział techniczny, który składa się z wielu wyspecjalizowanych działów jest dumą naszej firmy, a maszyny regenerowane przez naszych techników według ścisłych procedur trafiają do klubów fitness na całym świecie.

TOP-GYM to doświadczony dostawca maszyn regenerowanych na polskim rynku. Specjalizujemy się w regeneracji maszyn od 2006 r. Oferujemy urządzenia regenerowane cardio i siłowe najbardziej renomowanego producenta i globalnego lidera branży, amerykańskiej marki Life Fitness, a także rowery spinningowe. Zawsze stawiamy na satysfakcję klienta, dlatego kupując od nas maszyny regenerowane, nasz partner dostaje sprawdzony, sprawny i przygotowany do wieloletniej eksploatacji sprzęt. Zawsze z dumą prezentujemy proces regeneracji krok po kroku naszym klientom.

Dzięki rozbudowanemu zapleczu logistyczno-technicznemu, powierzchni magazynowej liczącej 6000 mkw, szybkoreagującemu serwisowi, oraz najliczniejszej ekipie pracowników działu technicznego, oferujemy bogaty wachlarz usług dodatkowych, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów.

W TOP-GYM rozwiązujemy problemy naszych klientów oferując możliwość m.in.:

indywidualnego doboru kolorystyki maszyn na życzenie klienta

bezpłatnego przechowania maszyn w magazynie, w przypadku przesunięcia terminu otwarcia klubu

bezpłatnej wymiany uzgodnionej liczby maszyn w ciągu 6-mcy od otwarcia klubu

przedłużenia gwarancji na indywidualnych warunkach

To tylko niektóre z bonusów, które inwestor zyskuje dzięki współpracy z TOP-GYM. Zapraszamy do kontaktu z działem sprzedaży www.top-gym.pl  

TOP-GYM  - dla nas nie ma rzeczy niemożliwych!

KONTAKT

Zapraszamy do współpracy - zapytaj nasz dział sprzedaży o maszyny regenerowane. TOP-GYM 100% zadowolonych klientów.

 

Natalia Nolbert-Klonecka

Dyrektor Działu Sprzedaży

tel. 795 13 30 66 

n.nolbert top-gym pl 

 

www.top-gym.pl    

www.lifefitness-poland.com 

Współpracują z nami