PARTNERZY

Nowości

FITNESSCLINIC.PL

Fitnessclinic to agencja konsultingowa, którą tworzą menedżerowie z doświadczeniem zdobytym w kraju i poza jego granicami.

Trzonem firmy i założycielami są Adrian Markowicz oraz Arkadiusz Wolski.

Wspólnie przez okres siedmiu lat otworzyli kilkadziesiąt klubów fitness dla jednej z największych sieci w Polsce. Przewodnie hasło FITNESSCLINIC.PL to „POMAGAMY KLUBOM FITNESS”. W ofercie firmy znajdują się: rekrutację menedżerów i pracowników do każdego działu w klubie fitness, tworzenie i szkolenie działów sprzedaży, tworzenie planów sprzedażowych, rekrutację i szkolenia trenerów personalnych, tworzenie planów sprzedażowych PT, poszukiwanie, weryfikację i negocjacje najmu potencjalnego lokalu pod obiekt fitness, wizualizację i projektowanie klubu fitness, tworzenie profesjonalnej strony WWW klubu lub trenerów osobistych, tworzenie oraz weryfikację budżetów i planów sprzedażowych/marketingowych, a także nowe narzędzie na rynku fitness w Polsce, jakim jest audyt operacyjny pozwalający określić sytuację klubu.

Fitnessclinic w ofercie posiada usługę „tajemniczego klienta”, weryfikującą pracę konkretnych działów w klubie oraz pomaga w uzyskaniu dotacji finansowych pod nowy klub bądź na rozwój biznesu i optymalizacji kosztów w klubie, tworzenie programów naprawczych dla klubów nierentownych. 

www.fitnessclinic.pl

Współpracują z nami