Nowości produktowe

Wypróbuj koncept milon | Producent: milon

Znana na całym świecie marka milon uruchamia w Polsce jedyną w swoim rodzaju usługę. Już wkrótce przed klubami fitness pojawi się możliwość kompleksowego wdrożenia modelu biznesowego wraz z dostarczeniem sprzętu ze strony dystrybutora maszyn milon. A to wszystko na zasadzie 12-miesięcznej dzierżawy z gwarancją stałego zysku.

Koncept marki milon, działający z wykorzystaniem światowej klasy sprzętu do ćwiczeń tego niemieckiego producenta, cieszy się niezmienną popularnością. Maszyny do ćwiczeń w systemie obwodowym spotyka się zazwyczaj w klubach butikowych o niewielkiej powierzchni, gdzie nadrzędnym celem jest zapewnienie klientom najwyższego komfortu i stałej opieki ze strony specjalistów.

Usługa „Wypróbuj koncept milon” stwarza możliwości dla wielu klubów, które chcą zaadaptować u siebie zarówno najnowocześniejszą technologię w postaci innowacyjnego sprzętu, jak i sprawdzony model biznesowy, przekładający się na realne zyski.

Wydzierżawiający zapewnia dostawę, pełną instalację oraz szeroki pakiet szkoleń z zakresu obsługi maszyn milon. Dzierżawca otrzyma także wsparcie ze strony wewnętrznego pionu marketingu. 12-miesięczny okres dzierżawy sprzętu wraz z dodatkowymi usługami jest rozwiązaniem optymalnym dla wszystkich klubów fitness, które chciałyby odświeżyć swoją biznesową koncepcję. Sprawdzi się również w miejscach poszukujących nowych grup docelowych, bowiem bezpieczeństwo wykonywania ćwiczeń na maszynach milon oraz niezmienna obecność trenerów-fizjoterapeutów uaktywniają osoby unikające tradycyjnych, wielkopowierzchniowych siłowni – np. seniorów.

Wymagany wkład ze strony wydzierżawiającego wynosi 60 tys. zł rocznie, zaś obrót finansowy ze strefy bazującej na sprzęcie milon to ok. 20 tys. zł miesięcznie. Usługa „Wypróbuj koncept milon” nie jest jednak bezterminowa. Dotyczy trzech pierwszych inwestorów, którzy wyrażą chęć współpracy na przedstawionych zasadach. Decyzja o alokowaniu niniejszej oferty podejmowana jest na podstawie analizy jednego z regionalnych przedstawicieli firmy milon w Polsce. 

kravter sp. z o.o.
Promienista 83
60-141 Poznań

Osoba do kontaktu:
Leszek Cichy

milon kravter pl 

tel. 530 155 366

Współpracują z nami