Nowości produktowe

Wygoda rezerwacji i płatności | Producent: Gymmanager

GYMMANAGER: nowoczesny i zaawansowany, a przy tym intuicyjny i przyjazny. To kompleksowe zaspokojenie oczekiwań oraz potrzeb każdego typu obiektu sportowego. Wszechstronność scalonych modułów zapewnia menedżerowi i pracownikom recepcji możliwość przyjemnego zarządzania klubem i relacjami z klientem. 

Take Control!

Proponujemy dwa narzędzia, które pomogą Ci zautomatyzować działanie Twojego obiektu sportowego! Panel Klienta i Kiosk Samoobsługowy – dzięki tym modułom zaoszczędzisz czas, zyskasz satysfakcję swoich klientów oraz zwiększysz kontrolę i retencję.

#time

Dostęp do indywidualnego konta w każdym miejscu i w każdej chwili, 24h/dobę, umożliwi Twojemu klientowi wygodne zarządzanie karnetami. Skorzystanie z wygody, jaką dają płatności cykliczne, przełoży się na kontrolę Twojego zysku! Opcja ta jest dostępna zarówno w Panelu Klienta, jak i Kiosku Samoobsługowym.

#control

Nowa funkcjonalność Panelu Klienta – rezerwacje grupowe, ułatwi dokonanie rezerwacji na daną atrakcję dla kilku osób równocześnie. Przeznaczona jest głównie dla parków trampolin oraz ścianek wspinaczkowych. Tak jak w przypadku rezerwacji na zajęcia, ułatwia zakup karnetów oraz biletów, zapewnia szybki dostęp bez logowania, pokazuje obłożenie terminów oraz umożliwia płatność online.

#satisfaction

Chcesz, aby Twój klient czuł większe przywiązanie do Twojego klubu oraz przynależność do społeczności? Podepnij swój facebookowy fanpage do naszego Panelu Klienta. W ten sposób zapewnisz dostęp do bieżących informacji z życia

obiektu oraz organizowanych wydarzeń. Dodatkowo użytkownik zyska możliwość skorzystania z prostej formy logowania – przez Facebooka.

Chcesz stać się bardziej rozpoznawalny? Kreuj pozytywny i spójny wizerunek swojego klubu poprzez opcję personalizacji Panelu Klienta i Kiosku Samoobsługowego. Użyj swojego logo, grafik i kolorystyki!

 

GYMMANAGER

ul. Cystersów 20A
31-553 Kraków
tel. +48 734 464 313

kontakt gymmanager.com pl 

www.gymmanager.com.pl 

Współpracują z nami