Nowości produktowe

Strefa HIIT – rozwiązanie, które staje się przebojem

Trening HIIT to trening interwałowy o wysokiej intensywności. Jest niezwykle efektowny i efektywny, poprawia kondycję i spala tkankę tłuszczową, dużo szybciej niż przy klasycznych treningach cardio. Stair Master® to marka sprzętu, który idealnie pasuje do niewielkiej nawet przestrzeni i pozwala stworzyć Strefę HIIT, która doda energii całemu klubowi i zaktywizuje klubowiczów.

Gauntlet (Schody), Boxmaster, HITTMILL X, HIIT Bike i HIIT UBE to doskonałe rozwiązanie zarówno dla sportowców, jak i amatorów. Gwarantują szybki, mocny trening, który zadowoli zarówno zaawansowanych treningowo klubowiczów, jak i tych zajętych i zapracowanych, którzy nie mają zbyt wiele czasu na długie sesje treningowe. Wybierając te zajęcia poprawia się sprawność, ćwiczy formę oraz redukuje tkankę tłuszczową – bez ubytków masy mięśniowej.

Strefa HIIT od firmy Core Health & Fitness, to nie tylko mocne zajęcia grupowe, ale też miejsce, gdzie można przeprowadzać trening indywidualny lub personalny.

 

Rynek nie stoi w miejscu, klubowicze potrzebują wyzwań, a właściciele muszą im je zapewnić. Stworzenie z firmą Core H&F Strefy HIIT, to jedna z lepszych odpowiedzi na potrzeby zmieniającego się rynku fitness – zarówno dla Klubowiczów jak i Właścicieli Klubów fitness.

Zapraszamy do kontaktu mdufrat corehandf com

 

Oraz FB  https://www.facebook.com/Core-Health-Fitness-Poland-208068133367447/

Współpracują z nami