Nowości produktowe

SKILLRUN™ | Producent: Technogym

SKILLRUN™ tworzy nowy złoty standard w bieganiu wyczynowym, odpowiadając na potrzeby wszystkich biegaczy, od sprinterów po maratończyków i triathlonistów. Innowacyjna technologia MULTIDRIVE TECHNOLOGY™ umożliwia użytkownikom przeprowadzanie sesji biegowych i treningów oporowych na jednym urządzeniu.

Jako oficjalny dostawca sprzętu fitness na igrzyska olimpijskie oraz partner najlepszych drużyn i sportowców świata, marka Technogym posiada ogromną wiedzę o metodach szkoleniowych tysięcy mistrzów w ponad 100 różnych dyscyplinach na całym świecie. Zaprojektowany przez Technogym z najwyższą starannością nowy SKILLRUN™ przekracza wszelkie oczekiwania co do bieżni. Na SKILLRUN™ użytkownik może trenować cztery cechy motoryczne: szybkość, siłę, zwinność i wytrzymałość.

SZYBKOŚĆ

Dzięki PARACHUTE TRAINING trenujący może poprawić swoje wyniki w zakresie maksymalnej prędkości i pracy z oporem. Ten wyjątkowy program odwzorowuje uczucie biegania na świeżym powietrzu ze spadochronem w optymalnych warunkach. Opór na początku jest zerowy i wzrasta wraz ze wzrostem prędkości.

SIŁA

Korzystając ze SLED TRAINING, użytkownik wzmacnia swoją siłę i poprawia przyspieszenie. Program ten odtwarza uczucie pchania sań po trawie z obciążeniem. Opór na początku jest wysoki i spada wraz ze wzrostem prędkości do stałej wartości.

ZWINNOŚĆ

Dzięki optymalnej regulacji kadencji (CADENCE TRAINING) oraz ćwiczeniom zwinnościowym trenujący poprawia swoją koordynację nerwowo-mięśniową, Szeroka powierzchnia biegowa umożliwia wykonywanie wielokierunkowych ćwiczeń i zmian kadencji, zachowując całkowite bezpieczeństwo i komfort.

WYTRZYMAŁOŚĆ

Ekskluzywna technogia BIOFEEDBACK śledzi i monitoruje główne parametry treningu w czasie rzeczywistym, zapewniając na bieżąco informacje zwrotne w formie specjalnych kolorów. Pozwala to na znaczną poprawę wydajności trenującego.

ITP SA, marka Technogym

ul. Domaniewska 37
02-672 Warszawa
telefon: 781 212 321
e-mail: technogym@itpsa.pl

www.technogympolska.pl 

Współpracują z nami