Nowości produktowe

SCHNELL + YOLii

Asystent treningu w postaci kolorowego monitora wyposażonego w wiele funkcji w formie software oraz aplikacji, który można w dowolnym momencie dołożyć do maszyn wytrzymałościowych linii Synchro oraz Target.

Dostępne funkcje: anatomiczna prezentacja ruchu, inteligentny biofeedback dzięki wykorzystaniu czujników oraz automatyczna regulacja urządzenia. Aplikacja mobilna do planowania szkoleń domowych i statystyk osiągnięć. YOLii zawiera funkcje planowania szkoleń, a kontrola i dokumentacja sprawiają, że codzienna praca jest łatwiejsza i bardziej wydajna. Przejrzysty, intuicyjny interfejs oprogramowania.

Aplikacja dla trenera do planowania pracy, w tym dostosowywanie planów i ustawień urządzeń w czasie rzeczywistym. Szybka komunikacja za pośrednictwem wewnętrznego komunikatora. Aplikacja oparta na przeglądarce nie wymaga specjalnego systemu operacyjnego. Kompatybilny z PC, Mac, laptopem, tabletem i smartfonem. Bezpieczeństwo danych przechowywanych w YOLii BASE bez użycia chmury. Jako zatwierdzone urządzenie medyczne może być również optymalnie wykorzystywane do digitalizacji obszaru terapii. 

Źródło: www.Aktiv-Vital.pl 

Współpracują z nami