Nowości produktowe

S-Force Performance Trainer

Matrix Fitness wprowadza na rynek nowy produkt – S-Force Performance Trainer, który wykorzystuje inteligentną biomechanikę, aby zapewnić intensywne i w pełni efektywne ćwiczenie.

Unikalna konstrukcja tego urządzenia zmienia zarówno trening lekkoatletyczny, jak i doświadczenie ćwiczącego podczas treningu interwałowego o wysokiej intensywności w obwodach, treningu w małych grupach i na sali ćwiczeń cardio. – Uważamy, że możemy zrobić więcej dzięki treningowi interwałowemu o wysokiej intensywności, zarówno w treningu grupowym, jak i indywidualnym.

Wyjątkowa konstrukcja S-Force nam to umożliwia – mówi Peter Sell, dyrektor ds. produktów i usług handlowych w Johnson Health Tech. S-Force Performance Trainer wykorzystuje inteligentną biomechanikę, aby zapewnić intensywne i w pełni efektywne ćwiczenie. Gdy użytkownicy poruszają się po torze ruchu dopasowanym do ich indywidualnej długości kroku, system magnetyczny automatycznie zwiększa opór, a ruch staje się trudniejszy. Ta progresywna konstrukcja sprawia, że każdy trening będzie wyzwaniem. Stabilna pozycja i styczność z podłożem pomagają chronić stawy.

Urządzenie nie wymaga zasilania, co powoduje, że S-Force może być w dowolnym miejscu klubu – wszędzie tam, gdzie będzie najlepiej wykorzystywany.

www.matrixfitness.pl

 

Współpracują z nami