Nowości produktowe

Matrix Fitness

Johnson Health Tech. jest jednym z czołowych producentów sprzętu fitness oraz najszybciej rozwijającą się marką fitness na świecie. Sprzęt Matrix wyróżnia innowacyjność, niepowtarzalny design oraz najwyższa jakość.

Naszym klientom oferujemy kompleksową obsługę od momentu planowania projektu, wsparcie podczas procesu zakupu, pomoc w uzyskaniu finansowania zakupu sprzętu i profesjonalny serwis posprzedażowy. Wypowiedź: Rafał Giermasiński – menedżer ds. edukacji i sprzedaży

Oferta:

Zajmujemy się sprzedażą wysokiej klasy sprzętu fitness, w tym urządzeń cardio; urządzeń do treningu siłowego (maszyny izotoniczne i plate loaded, urządzenia wolne); rowerów do indoor cyclingu; urządzeń do treningu interwałowego i grupowego. Profesjonalnie doradzamy i projektujemy przestrzenie fitness.

Poznaj nasze usługi:

Matrix Fitness to marka nieustannie się rozwijająca. Zdobywamy wiele nagród a do bycia coraz lepszymi motywują nas nasi zadowoleni klienci. Klienci doceniają naszą pomoc przy doborze i urządzaniu klubów - to jeden z kluczowych elementów decydujących o wyborze marki. Konsultanci Matrix dbają o to, żeby każdy metr kwadratowy pracował na sukces. Wynikiem spotkania inwestora i konsultanta Matrix jest przygotowanie podziału funkcjonalnego klubu w postaci wizualizacji 2D i 3D pokazujących koncepcje wykorzystujące w 100 proc. potencjał miejsca w zależności od grupy docelowej.

Zajmujemy się nie tylko sprzedażą sprzętu, doradztwem i projektowaniem przestrzeni fitness, ale oferujemy również serwis dopasowany do potrzeb klubu. Wspomagamy kampanie reklamowe, m.in. udostępniając profesjonalne materiały marketingowe, pomagamy w doborze najlepszego sposobu finansowania zakupu maszyn. Wspieramy nowo powstałe podmioty gospodarcze w zdobywaniu finansowania na inwestycje fitness. 

W ramach Matrix Learning Center zapewniamy dostęp do bogatej platformy online – biblioteki zasobów wiedzy branżowej i szerokiej gamy narzędzi edukacyjnych. Kolejny element to dostępność sprzętu i szybki czas reakcji serwisowej. Matrix zapewnia pełną dwuletnią gwarancję z możliwością rozszerzenia do czterech lat. Obejmuje ona części zamienne, dojazd oraz pracę serwisanta. To, co nas wyróżnia, to fakt, że podlegają jej również części zużywalne, jak tapicerki, pasy, linki itp. Nie wymagamy okresowych przeglądów serwisowych, aby gwarancja była podtrzymana. 

Wychodząc naprzeciw potrzebom klientów, stworzyliśmy specjalny portal serwisowy do zgłaszania wszelkich usterek sprzętu. Matrix, jako jedyny na rynku, może poszczycić się naprawą urządzenia w ciągu 48 godzin od zgłoszenia usterki.

Współpracują z nami