Nowości produktowe

Collaflex wsparciem dla stawów

Wiek, intensywna aktywność fizyczna albo nieprawidłowy styl życia to jedne z czynników wpływających na uczucie dyskomfortu związanego ze stawami. Dlatego tak ważne jest przestrzeganie bezpieczeństwa - w tym odpowiednie przygotowanie do treningów oraz suplementacja w postaci składników naturalnych występujących w chrząstce stawowej. 

 

 

 

Wsparcie dla stawów

Oprócz odpowiedniej diety i przygotowania warto zaopatrzyć się w preparaty zawierające kolagen, który wspomaga regenerację stawów. A to właśnie on stanowi podstawę suplementów diety - Collaflex. 

Collaflex pozytywnie wpływa na utrzymanie prawidłowiej pracy stawów. Posiada w swoim składzie Collatrin®, który zawiera składniki macierzy międzykomórkowej tkanki chrzęstnej: kolagen typu II, siarczan chondroityny oraz kwas hialuronowy. Collaflex zawiera także witaminę C, która pomaga w prawidłowej produkcji kolagenu w celu zapewnienia prawidłowego funkcjonowania chrząstki. Ponadto witamina C pomaga w ochronie komórek przed stresem oksydacyjnym.

Collaflex Sport dla aktywnych

Dla osób aktywnych fizycznie, dbających o utrzymanie prawidłowej kondycji chrząstki, ścięgien i więzadeł, preparatem uzupełniającym dietę jest Collaflex Sport. 

Produkt posiada w swoim składzie Collatrin®, który zawiera składniki macierzy międzyko-mórkowej tkanki chrzęstnej: kolagen typu II, siarczan chondroityny oraz kwas hialu-ronowy. Dodatkowo Collaflex Sport posiada kolagen typu I, który jest głównym składnikiem ścięgien i więzadeł oraz witaminę C, pomagającą w prawidłowej produkcji kolagenu. Skład produktu został wzbogacony o mangan, który pomaga w prawidłowym tworzeniu tkanek łącznych.

                                                                                                   

Więcej informacji o produkcie na stronie www.collaflex.pl 

Współpracują z nami