Nowości produktowe

Bramki obrotowe BAR ONE - DFE

Bramki obrotowe BAR ONEod DFE Fitness 24h są klasycznym i skutecznym sposobem na zabezpieczenie dostępu do stref chronionych zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków. Wykorzystanie najnowszych technologii i wysokiej jakości obudowy oraz atrakcyjny wygląd sprawiają,

że są one przeznaczone do obiektów sportowo-rekreacyjnych o dużym natężeniu ruchu. Flagowym modelem tej serii jest BAR ONE UNIPOD.

Jest to wyjątkowy projekt bramki obrotowej, który wypełnia niszę między tradycyjnym tripodem a urządzeniem wyposażonym w awaryjny tryb opadającej bariery dostępowej. Zastosowany w nim system pojedynczego ramienia umożliwia bardziej komfortowe przejście z torbami sportowymi, bez ryzyka ich przyblokowania przez mechanizm bramki. Kolejnym urządzeniem tej serii jest BAR ONE GATE, które jest unikalnym na rynku modelem bramki obrotowej dla celów ewakuacyjnych. Konstrukcja tego urządzenia zapewnia wymaganą przepisami szerokość przejścia dla dróg awaryjnych. W tym przypadku bariera w postaci pojedynczego ramienia w połączeniu z większym światłem przejścia umożliwia również wygodny dostęp dla osób niepełnosprawnych oraz dostawy. Serię uzupełnia bramka BAR ONE TRIPOD z trzema obrotowymi ramionami.

Bramki BAR ONE to niezawodne i komfortowe rozwiązanie przeznaczone przede wszystkim do stref recepcji  w obiektach sportowych. Stanowią ekonomiczną alternatywę dla innych urządzeń z zakresu samoobsługowego wejścia z kontrolą dostępu. Seria BAR ONE wykorzystuje kompaktowy design, pozwalający na oszczędność miejsca, oraz mechanizm szybkoobrotowych ramion wpływający na większą przepustowość w porównaniu z tradycyjnymi tripodami. Wyróżnia je cicha i płynna praca oraz automatyczne dostosowanie obrotu ramion do prędkości przechodzenia użytkowników. Wysokiej jakości materiały i solidna konstrukcja zapewniają niezawodność działania i długi czas eksploatacji. Bramki są wyposażone w zaawansowany technologicznie napęd MDD, gwarantujący bezawaryjne użytkowanie przez lata. 

Urządzenia BAR ONE wspomagają pracę recepcji i ochrony, zwiększają automatyzację przejść i bezpieczeństwo. Dzięki ograniczeniu wejść osób nieupoważnionych i bez opłaconych karnetów są sprawdzonym sposobem na zabezpieczenie zysków i zwiększenie rentowności klubów. 

Nowoczesne i kompaktowe, a jednocześnie skuteczne i niezawodne – bramki BAR ONE to idealne rozwiązanie do jeszcze lepszej kontroli dochodów i dostępu do obiektów sportowych.

DFE FITNESS 24H

ul. Polska 25, 00-703 Warszawa

telefon: +48 22 622 22 73

e-mail: biuro@dfes.pl 

https://www.facebook.com/DFE-Fitness-24h-636349363379900

Współpracują z nami