Nowości branżowe

Wiosenna fala otwarć w sieci klubów Zdrofit

W marcu Zdrofit otworzy kolejne nowe kluby. Część z nich to przejęte lokalizacje po sieci Jatomi. To zaledwie początek całej fali otwarć zaplanowanych na rok 2018.

To dla nas ważny rok – Zdrofit podwoi liczbę klubów w sieci. Marka zyskuje na rozpoznawalności poza Warszawą. Jesteśmy dumni, że o nasze kluby pytają ludzie z różnych regionów kraju. Pod każdą informacją, postem na Facebooku pojawia się zawsze mnóstwo zapytań, kiedy pojawimy się w innych dzielnicach Warszawy albo miastach Polski – mówi członek Zarządu Zdrofit, Jakub Raniszewski.

W pierwszych dniach marca Zdrofit otworzy klub na warszawskim Tarchominie, przy ul. Trakt Nadwiślański 14 oraz kluby w galeriach, gdzie znajdowały się lokalizacje Jatomi. Jeden z nich będzie mieścił się w Galerii Renova w Warszawie, a następne dwa poza stolicą. W Kielcach Zdrofit zagości w Galerii Korona, a w Płocku w Galerii Mazovia. Na Tarchominie powierzchnia lokalu wynosi 1216 m kw. Oprócz strefy siłowni i sali fitness w klubie znajdzie się wyodrębniona sala do cross treningu i sauny. Klineci będą mogli skorzystać z zajęć dla mam i seniorów oraz treningów bokserskich. Zdrofit w warszawskiej Galerii Renova obejmuje powierzchnię  1250 m kw. Na terenie klubu znajduje się sala fitness i strefa siłowni. Zdrofit w Galerii Mazovia zajmie powierzchnię 1761 m kw. Na terenie klubu znajdują się  dwie sale fitness, strefa siłownii oraz standarowo sauna. W klubie będą odbywały się  między innymi treningi MMA.

 

Klub w Galerii Korona Kielce to ponad 1860 m kw. powierzchni, dwie sale fitness i  co jest nowością w klubach sieci Zdrofit pływalnia z rozbudowaną strefą relaksu. Zdrofit podpisał również umowy w sprawie przejęcia lokali w Galerii Echo w Kielcach, we włocławskiej Wzorcownii oraz w warszawskim Centrum Handlowym Atrium Promenada, w Centrum Handlowym Atrium w Koszalinie i w Centrum Handlowym Atrium Mosty, w Płocku. Otwarcia tych klubów zaplanowane są w kwietniu.

 

Najbliższe miesiące są dla naszego zespołu pełne wyzwań. Pracujemy równocześnie nad otwarciami nowych klubów, utrzymaniem standardów w całej sieci, rekrutacją ludzi odpowiadających wartościom Zdrofitu oraz rozpoznawalnością marki poza Warszawą. Dzięki zaanagażowaniu naszych pracowników i zaufaniu, którym obdarzyli nas klubowicze, wiemy, że ten rok zaznaczy mocno markę Zdrofit na mapie Warszawy i wybranych miast Polski – mówi Joanna Skrzyńska, menadżer operacyjny Zdrofit. 

 

www.zdrofit.pl 

Współpracują z nami