Nowości branżowe

Fabryka Formy z najwyższą linią sprzętu od Technogym

Sieć klubów fitness Fabryka Formy poszerza swoje portfolio o kolejną lokalizację w Katowicach i inwestuje w najwyższą linię sprzętu marki TECHNOGYM. 

Nowa lokalizacja Fabryki Formy o powierzchni 1600m2 znajduje się w Centrum Handlowym Libero w Katowicach i została podzielona na strefę cardio, siłową, funkcjonalną, wolnych ciężarów i salę fitness. Jako głównego dostawcę sprzętu, Fabryka Formy wybrała włoską markę TECHNOGYM i jej najwyższą linię sprzętu ARTIS, charakteryzującą się najlepszymi parametrami treningowymi, nowoczesną technologią, a także doskonałą biomechaniką i komfortem ćwiczeń. 

Wśród wyposażenia cardio znajdują się urządzenia z linii ARTIS wyposażone w multimedialne ekrany UNITY 3.0., za pomocą których użytkownik może korzystać z ulubionych aplikacji, słuchać muzyki czy odtwarzać filmy. 

W strefie siłowej znalazły się urządzenia z obciążeniem stosowym z linii ARTIS wyposażone w ekrany LED U-GO, monitorujące zakres i dynamikę ruchu oraz liczbę powtórzeń. Jednak amatorzy treningu siłowego znajdą w Fabryce Formy wiele więcej m.in. urządzenia półwolne z linii Pure Strength, bramę Cable Stations 5 czy strefę wolnych ciężarów.

Klub w Katowicach został wyposażony również w absolutne nowości sprzętowe TECHNOGYM, takie jak: urządzenie do treningu funkcjonalnego SKILLMILL, ergometr wioślarski SKILLROW czy rower stacjonarny SKILLBIKE, będący idealną propozycją dla miłośników jazdy w plenerze. 

Dowiedz się więcej na www.technogympolska.pl 

Współpracują z nami