Nowe kluby

Unikatowy klub fitness w Słupsku

Siłownia-klub fitness Bester Gym o powierzchni około 1000 mkw. otwarta niedawno w Galerii Słupsk została stworzona przez pasjonata sportów sylwetkowych, od 15 lat aktywnie związanego z branżą kulturystyki i fitnessu.

Wieloletnie doświadczenie pozwoliło na powstanie unikatowego klubu fitness, wyróżniającego się na tle konkurencji pod każdym możliwym aspektem. Cały klub został wyposażony przez TOP-GYM w najnowszy sprzęt cardio i siłowy.

Znajdziemy tam urządzenia światowych liderów branży fitness takich jak: Life Fitness oraz Hammer Strength, przy zastosowaniu najnowszych technologii z zakresu biomechaniki ciała. Daje to klubowiczom niezapomniany komfort, radość oraz bezpieczeństwo użytkowania.

Wszystkie maszyny i urządzenia fitness są nowe oraz pochodzą z najnowszych linii produkcyjnych. Do dyspozycji klientów jest 7 stref: siłowa, strefa cardio, strefa stretchingu, strefa fitness, strefa spinningu, strefa boksu oraz strefa SPA.

Wszystko to w jednym miejscu z myślą o klubowiczach, dedykowane zarówno amatorom rekreacyjnie uprawiającym sport jak i profesjonalnym sportowcom na każdym poziomie zaawansowania. Dzięki zastosowaniu niezawodnych i najnowszych technologii, klubowicze mogą poczuć wyjątkową i niepowtarzalną atmosferę klubu fitness nowej generacji. 

Zapraszamy na treningi do Słupska  www.bestergym.pl 

Współpracują z nami