Nowe kluby

CityFit z kolejną lokalizacją w Warszawie

Polska sieć klubów fitness wzmacnia swoją obecność w stolicy. Marka, która posiada w Warszawie 3 kluby (Rondo ONZ, Targówek i Wiatraczna), a jesienią pojawi się w centrum handlowym Reduta,właśnie sfinalizowała umowę na kolejną stołeczną lokalizację. 

Piąty klub CityFit w Warszawie zlokalizowany będzie w budynku biurowym Wola Plaza (dawny PDT Wola), znajdującym się przy zbiegu ulic Młynarskiej i Solidarności. Klub fitness o powierzchni ponad 1600 mkw. zajmie 1. piętro obiektu. 

Otwarcie klubu City Fit planowane jest jesienią. Czynny będzie 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu (również w dni ustawowo wolne od handlu). Klubowicze będą mogli korzystać ze sprzętu fitness klasy premium (TechnoGym), grupowych zajęć fitness oraz licznych udogodnień takich jak wejście na skan mapy palca, fontanny z wodą filtrowaną czy autorskie zajęcia wprowadzające dla początkujących.

Wnętrze klubu fitness podzielone zostanie na ergonomiczne strefy treningowe. Znajdzie się tam także strefa relaksu, w której będzie można odpocząć po treningu, podgrzać i zjeść posiłek. Sieć nie wymaga podpisywania długoterminowych umów, a z oferty klubów mogą korzystać również posiadacze pakietów sportowych OK System

CityFit posiada obecnie 15 lokalizacji i jest w trakcie dynamicznej ekspansji. Jesienią otwarte zostaną również kluby w Poznaniu (CH Pestka) oraz w warszawskiej Reducie. Do końca 1Q 2019 sieć będzie liczyła przynajmniej 20 klubów. 

Współpracują z nami