FIT-EXPO 2018

                                                                                                                              25-27 maja, Poznań

 

Ekspercka konferencja dla profesjonalistów branży fitness i moc energetycznych wydarzeń dla pasjonatów sportu – tego możemy spodziewać się na targach FIT-EXPO, największej corocznej imprezie branży fitness.

Tegoroczna edycja odbędzie się w dniach 25-27 maja pod hasłem #mozliwoscinieograniczenia. Dlaczego warto się wybrać na nią do Poznania?

- Targi FIT-EXPO tworzone były z myślą o profesjonalistach związanych z branżą fitness i już tradycyjnie przygotowaliśmy wydarzenia specjalnie dla nich – mówi Agnieszka Glamowska, dyrektorka targów FIT-EXPO. – Tegoroczna edycja targów będzie jednak wyjątkowa, jeśli chodzi o liczbę i różnorodność wydarzeń sportowych, które organizujemy dla pasjonatów sportu. Osób, które ze sportem niekoniecznie związane są zawodowo. Większość imprez organizujemy w tym roku po raz pierwszy.

Można więc powiedzieć, że mimo że jest to już trzynasta edycja targów, w tym roku przeżyje swój drugi debiut, a co najmniej zyska nową, świeżą odsłonę. 

Co to oznacza w praktyce? Organizatorzy tegorocznej edycji targów utrzymują ich bazowe założenia. W ich trakcie właściciele i menedżerzy klubów sportowych jak zwykle będą mogli zapoznać się z najnowszą ofertą profesjonalnego sprzętu sportowego, akcesoriów i urządzeń dla siłowni. Po raz pierwszy jednak towarzyszyć im będzie tak wiele wydarzeń dla szerokiej publiczności.

 

Kongres FIT-EXPO Trendy i Innowacje

Tradycyjnie już o efektywnych rozwiązaniach dla branży fitness opowiedzą eksperci w czasie Kongresu FIT-EXPO Trendy i Innowacje, konferencji skierowanej do profesjonalistów branży fitness. Na jej program składają się wystąpienia osób zawodowo związanych z branżą.

Uczestnicy Kongresu dowiedzą się m.in. jak skutecznie mierzyć sprzedaż w klubie fitness i jak nią zarządzać oraz co wpływa na lojalność klienta i jak na nią wpływać z korzyścią dla klubu. Wciąż można zarejestrować swój udział w Kongresie na stronie internetowej targów www.fitness.mtp.pl

 

Konwencja EU4YA by tiguar

Kolejnym sztandarowym już punktem programu FIT-EXPO jest konwencja EU4YA by tiguar. To profesjonalnie zorganizowana impreza będąca swego rodzaju przeglądem nowości wśród warsztatów i szkoleń prowadzonych w najważniejszych szkołach fitness w Polsce.

Jej największym atutem jest to, że we wszystkich prezentowanych lekcjach przykładowych można wziąć udział i na własnej skórze przekonać się, czy proponowana przez instruktorów formuła sprawdza się w naszym przypadku. Konwencja adresowana jest zarówno do trenerów fitness, jak i indywidualnych osób, które regularnie chodzą na fitness. By wziąć w niej udział, należy kupić bilet i zarejestrować się na www.fitness.mtp.pl

 

Bieg o Puchar FIT-EXPO

Innym wydarzeniem stworzonym specjalnie z myślą o pasjonatach sportu jest Bieg o Puchar FIT-EXPO. Będzie to wyjątkowy bieg, którego trasa poprowadzi uczestników  przez targową przestrzeń, pawilony i schody.

Impreza odbędzie się 26 maja, zaplanowana jest dla 300 śmiałków, trasa obejmie trzy okrążenia po terenie targów i w sumie liczyć będzie około 5 km. Zainteresowani biegacze wciąż mogą zgłaszać swój udział, zostały ostatnie miejsca.

 

Poznań Fight Show

Organizatorzy targów nie zapomnieli również o osobach, których pasją jest boks. Dla nich organizowane są rozciągnięte na dwa dni targowe sparingi bokserskie. Pierwszego dnia zmierzą się ze sobą zawodnicy początkujący, a drugiego dnia odbędą się pojedynki na poziomie zaawansowanym.

W ramach turnieju walki będą toczyć się równolegle na dwóch ringach. Każda z nich rozegra się na dystansie 2 rund i potrwa 2 minuty. Finaliści w ciągu dnia stoczą 4 pojedynki. 

Strefa funkcjonalna, PR DAY i Battle of Iron Wheels 

Również spragnieni sportowych wyzwań pasjonaci crossfitu znajdą dla siebie coś ciekawego na targach. W ramach strefy funkcjonalnej i Personal Record Day zostanie przygotowany program podzielony na 90-minutowe bloki, podczas których pod okiem trenera zostaną przeprowadzone mobility, rozgrzewka i progresja.

Z kolei Battle of Iron Wheels to zawody crossfitowe kierowane do osób niepełnosprawnych poruszających się na wózkach inwalidzkich. 

Mistrzostwa Polski Dzieci w Fitness

Na targach odbędzie się też ósma edycja Mistrzostw Polski Dzieci w Fitness, które będą jednocześnie eliminacjami do reprezentacji Polski na Mistrzostwa Świata. Dla zwiedzających będzie to wspaniałe, emocjonujące sportowe widowisko, w czasie którego o tytuł Mistrza Polski będą walczyć najmłodsi reprezentanci dyscypliny Fitness.

 

W ramach targów odbędą się również pokazowy trening Jednostki Wojskowej FORMOZA, pokaz szermierki i wiele, wiele więcej wydarzeń.

Pełen program znaleźć można na stronie internetowej targów FIT-EXPO 2018 www.fitness.mtp.pl i na fanpage’u na Facebooku: www.facebook.com/aktywnie365

Współpracują z nami