KONGRES BODY LIFE I AKADEMIA TRAINERA

21-22 listopada 2015, Sound Garden Hotel, Warszawa

Kongres body LIFE 

21‒22 listopada 2015, Sound Garden Hotel, Warszawa 

To była już piąta edycja największego edukacyjnego wydarzenia dla branży fitness w Polsce. W tym roku znowu zrobiliśmy krok do przodu w celu ulepszenia formuły i dopasowania jej do Państwa potrzeb. 

Kongres 2015 to było wydarzenie o bardzo szerokiej ofercie edukacyjnej, każdego dnia wykłady odbywały się w dwóch salach jednocześnie, co dało łączną sumę 17 wykładów, odbywających się w dwóch salach jednocześnie, w tym wykład generalny poprowadzony przez Roberta Gwiazdowskiego, poświęcony sytuacji małych i średnich przedsiębiorstw w Polsce w 2016 roku. Pozostałe wykłady były podzielone na bloki: Sprzedaż i zarządzanie, Marketing, Nowoczesny fitness (blok 1) oraz Nowoczesny fitness (blok 2). 

Co więcej, każdy dzień Kongresu otwierał się i zamykał sesją round table – dyskusją z wykładowcami oraz ekspertami z ramienia Sponsorów przy okrągłych stołach. 

Kliknij i zobacz pełny program

Kliknij i pobierz program w pdf

Akademia Trainera 

21‒22 listopada 2015, Sound Garden Hotel, Warszawa 

Trzecia edycja wydarzenia skierowanego do trenerów personalnych to potężna dawka wiedzy. Odbyło się dziewięć wykładów merytorycznych poświęconych treningowi personalnemu w różnych ujęciach: sprzedażowym, treningowym, marketingowym oraz wielu innych. W sobotę, 21.11.2015 r., zaprasiliśmy także na debatę pt. „Trener personalny – zawód przyszłości”. Ponieważ w pracy trenera personalnego networking jest bardzo ważnym elementem, odbyły się dwie sesje round table discussions, podczas których można było rozszerzyć branżowe kontakty oraz pogłębić wiedzę pod okiem wykładowców oraz ekspertów z ramienia Sponsorów.  

SPONSORZY

WYSTAWCY

Partnerzy / Współpraca